Na Trmické desítce se poběží za Škodou Kodiaq a o Škodu Kodiaq

Ještě jste neměli možnost blíže si prohlédnout novinku automobilky Škoda, vůz Škoda Kodiaq? Při Trmické desítce budete mít díky partnerovi závodu, společnosti AUTO UL a.s., příležitost dvojnásobnou.

Poběžíte-li na čele závodu, budete moci po celou dobu běhu sledovat tvarování zadních světel. Automobil Škoda Kodiaq bude totiž vodícím vozem, který pojede před čelem závodu s časomírou na střeše vozu.

Druhou příležitost bude mít účastník, jehož startovní číslo bude vylosováno po závodě ve slosování startovních čísel. Společnost AUTO UL a.s. zapůjčí tomuto šťastlivci vůz Škoda Kodiaq na víkend.

„Naše partnerství s Trmickou desítkou se datuje již od prvního ročníku. Jsme rádi, že letos budeme zase u toho a budeme moci účastníkům závodu představit tuto novinku,“ říká ředitel společnosti pan Jaromír Šmejc.

Společnost AUTO UL vytvoří v místě startu a cíle i tradiční kolorit v podobě nafukovací startovní brány Škoda a účastníci se mohou těšit i na drobné dárky v podobě cen pro první tři běžce v jednotlivých kategoriích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.