Trmická desítka letos s králem a královnou regionu a řadou novinek

Přemysl Oráč, kněžna Libuše, Zuzana Rusínová a Aleš Filingr. Postavami se šlechtickými tituly se letošní Trmická desítka jen hemží. Přemysla Oráče uvidíte u dětských běhů, kněžna Libuše vyšle běžecké posly za Přemyslem a čerstvými tituly královna a král regionu se po nedávném Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem pyšní i ve startovce figurující ústecké běžecké jedničky Rusínová a Filingr. Na jaké další novinky se můžete v sobotu v Trmicích těšit?

Městský úřad Trmice účastníkům závodu zpřístupní k prohlídce přízemní prostory zámku. U každé místnosti najdete stručné informace představující příslušné prostory. Ve vstupní hale si navíc budete moci zakoupit občerstvení a otevřena tu bude i úschovna zavazadel.

Přemysl Oráč letos bohužel kvůli zdravotním obtížím nepoběží (prý ho kopl nějaký vůl), bude však na startu dětských běhů a pozdravit přijde i účastníky hlavního závodu.

Změna nastává i v roli moderátora. Mikrofonu se letos ujme a závodem účastníky provede znalec místního běžeckého prostředí a moderátor řady běžeckých akcí v regionu David Cihlář.

Z technických novinek upozorňujeme především na změnu v parkování při příjezdu automobilem. Parkujte v ulicích Dělnická a Zámecká, Zámeckou ulicí projdete přímo do zázemí. Na místo parkování vás navedou šipky, parkování bude organizovat pořadatel.

K dispozici letos nejsou prostory Střední školy na Václavském náměstí. Jako šatny budou sloužit stany u zámku, pořadatelé zvýší počet mobilních toalet, u nich bude cisterna s vodou k umytí.

Na občerstvovacích stanicích na 4. a 6. km bude k dispozici voda, minerální voda a další občerstvení pro účastníky bude v cíli.

V sobotu se na vás těší pořadatelský tým, pořadatel Město Trmice a partneři závodu, Hypermarket Globus Trmice, Stanley Black and Decker, AUTO UL, RunCzech a Cosmetics ATOK International.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.