Poslední pokyny pro účastníky závodu Trmická desítka za Přemyslem Oráčem

Těšíme se na vás při zítřejší Trmické desítce za Přemyslem Oráčem. Budeme rádi, když přispějete přečtením těchto informací k hladkému průběhu závodu.

1. Prezentujte a registrujte se včas. Prezentace a registrace pro hlavní závod začíná v 9:00 a končí 30 minut před startem, u dětských běhů končí registrace v 10:00!!!

2. Parkujte v ulicích Zámecká a Dělnická, viz mapka v propozicích.

3. Zázemí pro běžce (šatny, úschovny, toalety a sprchy) jsou letos opět v prostorách Střední školy obchodu, řemesel a služeb na Václavském náměstí.


4. Startovní číslo mějte podle atletických pravidel připevněné na hrudi, ne na boku či na zádech. Je to také proto, aby vás mohla identifikovat cílová kamera při případném dohledání času.

5. Start závodu je v 11:05, aby nedošlo ke kolizi s autobusem MHD, který vyjíždí z točny v Koštově.

6. Letos budou tzv. „krabičkové“ čipy, které se upevňují na botu za tkaničky. Po závodě je třeba je odevzdat správcům registrací, neodnášejte je!!!

7. U štafet (dvojic) bude čip připevněn k neoprénovému pásku, tento pásek si běžci předávají v předávacím území u pomníku. Odvoz štafetářů na předávku a z předávky bude zajištěn automobilem, odjezd oznámí moderátor závodu. Sraz k odjezdu je na Václavském náměstí.

8. Závod probíhá za silničního provozu pod dohledem pořadatelů a Policie ČR. Při běhu se držte vpravo!!!

9. Před a po závodě bude k dispozici masér. Vezměte prosím v úvahu, že se z logických důvodů nemůže poskytnout masérské služby všem najednou, domluvte se s ním na místě. Půjde o kratší masáže, především nohou.

10. Čas vyhlášení výsledků je plánován na 13:15, může se však mírně změnit, sledujte pokyny moderátora. Po doběhu neodcházejte, i když se neumístíte „na bedně“, můžete být vylosováni ve slosování startovních čísel a získat pěknou cenu. Vyhlášení proběhne na velkém pódiu v parku za zámkem Trmice.

11. Výsledky budou k dispozici na webu časomeřičů sportt.cz, na webu závodu a na běžeckém serveru www.behej.com. Fotografie bezprostředně po závodě na facebooku závodu a na webu závodu.

Věříme, že si závod užijete. Těšíme se na Vás 🙂

za organizační tým Petr Kostovič, ředitel závodu

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.