Registrace na Trmickou desítku zahájena

Hurá!! 🙂 Registrace na letošní Trmickou desítku za Přemyslem Oráčem je spuštěna. Závod se uskuteční 12. září. Věříme ve zdravou českou společnost a v to, že jarní pandemie se již nebude opakovat a závod se skuteční bez omezení. Na webu závodu (ZDE) jsou propozice pro letošní ročník. Změnili jsme letos místo konání dětských běhů, uspořádáme je v zámeckém parku. Nejdelší trasa pro děti ve věku 13 – 14 let měří 850 metrů, to již chce trochu kondici, tak se s dětmi sem tam proběhněte ;). Z důvodu přemístění dětských běhů a prodloužení trasy pro nejstarší děti jsme předsunuli jejich start na 10:00. Hlavní závod startuje v 11:00.

Registrovat se můžete pod tímto odkazem a na této stránce najdete aktuální startovní listinu závodu. Včasnou registrací získáte výhodnější startovné a zároveň umožníte pořadateli, aby se mohl lépe na závod připravit. Výsledkem pak bude vaše spokojenost.

„Domácí“ účastníci z Trmic, Koštova a Újezda si mohou před provedením registrace vyzvednout na sekretariátu trmické radnice kódy pro start zdarma. Kódy je potřeba zadat při provádění registrace.
Připravujeme soutěž o zajímavou cenu. Výherce této ceny budeme losovat z prvních třiceti registrovaných běžců. Tak nepropásněte tuto příležitost.
Děkujeme a věříme, že se na závod těšíte stejně tak jako my na vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.