S Trmickou desítkou do Jizerských hor nebo Mariánských Lázní

Slosování startovních čísel vždy uzavírá Trmickou desítku. Letos máme pro účastníky akce skvělou zprávu. Podařilo se nám zajistit poukazy a volné vstupenky. Usměje-li se na vás v tombole štěstí, mohou být vaše. O co jde?

O některých cenách jsme již informovali na facebooku závodu. Ve slosování startovních čísel bude poukaz pro dva na víkend se snídaní do penzionu Eva v Kryštofově údolí v Jizerských horách.

Kdo sleduje facebook závodu, ví také, že další cenou jsou čtyři volné vstupenky do Parku Mirakulum v Milovicích u Lysé nad Labem. Vodní svět, velké trampolíny, hrad, lanové centrum, lesní město. To vše si budete moci užít.

Úplnou novinkou je poukaz pro dva na pobyt v Mariánských Lázních. Jde o prodloužený víkend s polopenzí, tři noci, čtyři dny.

Chcete zkusit štěstí a získat některou z výše uvedených cen Jediné, co pro to musíte udělat je registrovat se na Trmickou desítku a absolvovat závod. Je jedno, jak rychle, jde o běh pro všechny, závoďáky i rekreační běžce. Každý, kdo doběhne do cíle, je vítězem!!!

Do slosování budou zařazena startovní čísla všech účastníků. Registrovat se k závodu za zvýhodněné startovné 150,- Kč můžete do 10.9. ZDE. Pozor ale, může se stát, že budou zpřísněna hygienická opatření a počet účastníků bude omezen. Registraci proto doporučujeme provést co nejdříve. Při případném neuskutečnění akce startovné vrátíme, případně převedeme na další ročník.

Pořadatel závodu Trmická 10 za Přemyslem Oráčem

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.