Důležité informace pro běžce

Přinášíme důležité informace pro účastníky 7. ročníku závodu Trmická desítka za Přemyslem Oráčem. Kvůli aktuální situaci a nutnosti dodržování hygienických zásad jsme přistoupili zejména k následujícím opatřením.

1. Oddělíme registrace dětských běhů a hlavního závodu. Děti se k dětským běhům budou registrovat v prostoru u zámku, účastníci hlavního běhu na 10 km a závodu dvojic na 2x5km tradičně v tělocvičně Střední školy obchodu, řemesel a služeb (vchod z ulice V Chaloupkách).

2. Vstup do tělocvičny školy je určen pouze pro běžce. Do školy k registraci a do zázemí ve škole budou mít přístup pouze účastníci běhů. Prosíme, abyste do školy nevstupovali s doprovodem.

3. Nutnost dezinfekce rukou při vstupu do školy. Při vstupu do školy bude třeba použít tam umístěné dezinfekce k ošetření rukou.

4. Dodržování rozestupů při registraci. Při registraci ve vnitřních prostorách prosíme o dodržení rozestupů alespoň 2 metry od dalších účastníků.

5. Občerstvení po závodě bude v balíčkách. V sáčcích obdržíte po doběhu u zámku občerstvení. Bude již předem zabalené v sáčcích. Obsah jednotlivých sáčků bude pro všechny účastníky stejný.

6. Čipy k měření času budou jednorázové. Podle informací od časoměřičů by čipy měly být integrovány ve startovních číslech a nebude tak nutné je po závodě vracet.

Další opatření mohou být přijata po konzultaci aktuální situace s Krajskou hygienickou stanicí. Sledujte proto facebookovou stránku závodu a rubriku Aktuality na webu závodu.

Pořadatel závodu Trmická desítka za Přemyslem Oráčem

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.